



1 685,23 ₴
1 432,45 ₴
Опис клавіатури A4Tech KV-300H USB (Grey+Black)
Особливості
Характеристики клавіатури A4Tech KV-300H USB (Grey+Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 435 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Ширина | 124 мм |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 860 |
| Розмір | 465х165х30 |
| Упаковка | Картонна коробка |