3 278,41 ₴
2 885 ₴
Каструля Annette зі скляною кришкою, виготовлена з нержавіючої сталі 18/10. Має зручний носик для зливу. Ручки, виготовлені з нержавіючої сталі і силікону, не нагріваються і не ковзають навіть в мокрих руках. Термоакумулююче багатошарове дно забезпечує швидкий і рівномірний нагрів, на будь-яких видах плит.
Перед першим використанням вироби з нержавіючої сталі, вимийте його в гарячій воді з миючим засобом для посуду і додаванням оцту. Сполосніть і витріть насухо. Можна мити в посудомийній машині.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота каструлі з кришкою | 12.5 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.11 кг |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 4.7 л |