
251,14 ₴
221 ₴
Оформление блюд - это особый вид кулинарного искусства. Морковь, редис, цукини, огурцы и любые твердые овощи диаметром диаметром больше 3 см с легкостью нарезаются на длинные, узкие или широкие полоски.
В комплект входят 3 овощерезки с овощечисткой и удобный держатель, защищающий Ваши руки. Лезвия овощерезки изготовлены из высококачественной стали и прослужат Вам долгие годы! Творите свои кулинарные шедевры с аксессуарами от компании Fissman.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Тип | Терка зі змінними лезами/насадками |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 146 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |