


510,23 ₴
449 ₴
Термос 480мл виготовлений з нержавіючої сталі. Подвійні стінки з вакуумною ізоляцією дозволяють довгий час зберігати температуру вмісту (до 6 годин). Він надзвичайно міцний і легкий.
Вакуумна кришка забезпечує абсолютну герметичність. Оснащений пластиковою кришкою-чашкою.
Не можна мити в посудомийній машині.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.48 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Помповий механізм | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Жовтий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 г |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження холоду | 6 |