

2 511,36 ₴
2 210 ₴
Каструля Fissman Luminosa володіє термоаккумулирующим 3-х шаровим дном, в результаті чого їжа прогрівається швидко і рівномірно.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.26 кг |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2.1 л |
| Спосіб кріплення ручок | цільні з корпусом |