



3 482,96 ₴
3 065 ₴
Каструля Fissman Martinez 5,9 л SS-5139.24 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10, яка протистоїть окисленню, при тривалому використанні не деформується, легко чиститься.
Каструля має зручні клепані ручки, які не нагріваються в процесі приготування. Потовщене дно з алюмінієвою серцевиною і мідної вставкою забезпечує оптимальний рівномірний нагрів.
Завдяки ефекту утримання тепла, їжа доходить після зняття каструлі з плити. Ретельно підігнана кришка також надійно утримує тепло.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 5.9 л |
| Спосіб кріплення ручок | цільні з корпусом |