695,45 ₴
612 ₴
Дошка обробна Fissman 40х24 см 8018 - яскравий і практичний аксесуар, виготовлений з високоякісних матеріалів, який ідеально підійде для вашої кухні.
Пластикова обробна дошка має безліч переваг: чи не тупить ножі, легко миється, має великий термін служби, не вбирає запахи, перешкоджає розмноженню бактерій. Можна мити в посудомийній машині.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |