761,36 ₴
670 ₴
Характеристики каструлі 2,8 л OMS Kinox-20-2,8л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 37989 л |