1 165,91 ₴
1 026 ₴
Опис каструлі 3,7 л OMS 2032-20-3,7л-Red
До переваг посуду торгової марки OMS Collection відносять її високу якість, дизайнерські рішення та технічні інноваційні розробки. У посуді OMS Collection можна готувати не тільки смачні, але і корисні страви, зберігаючи природний аромат продуктів.
Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає останнім вимогам в галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді. Капсульне дно, виготовлене за технологією дифузійного зварювання (імпакт дно) рівномірно розподіляє тепло і тривалий час зберігає досягнуту температуру, тим самим забезпечує рівномірне нагрівання та рівномірну подачу тепла у посуд. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води та найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
Характеристики каструлі 3,7 л OMS 2032-20-3,7л-Red
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 12 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 37989 л |