1 188,64 ₴
1 046 ₴
Традиционный материал - нержавеюшая сталь 18/10 в сочетании с высококачественным алюминием, отвечает самым последним требованиям в области кулинарного мастерства. Посуда удобна в использовании, легка и проста в уходе. Капсульное дно, изготовлено по технологии диффузионной сварки (импакт дно) равномерно распределяет тепло и долгое время сохраняет достигнутую температуру, тем самым обеспечивает равномерный нагрев и равномерную подачу тепла во внутрь посуды. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині і стінок, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води і найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Товщина дна | 4 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 6.1-7 л |