Опис мікрохвильовій печі ECG MTD 2071 SE
Характеристики мікрохвильовій печі ECG MTD 2071 SE
Специфікація
Технічні характеристики
Характеристики продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Замок від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 26.2 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 45.2 мм |