Опис індукційної плити ECG IV 2920 Slim
Характеристики індукційної плити ECG IV 2920 Slim
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.46 кг |
| Висота | 44.4 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування конфорок | прямокутник |