827,27 ₴
728 ₴
Опис тримера ECG ZS 1420
Характеристики тримера ECG ZS 1420
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.13 кг |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Ni-MH |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 |
| Час роботи від акумулятора | 40 |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 3.5 |
| Довжина мережевого шнура | 80 |
| Ширина | 4.3 |