1 822,73 ₴
1 604 ₴
Для швидкого приготування сніданку, простого перекусу або закусок при раптовому прихід гостей, відмінно підходять сендвічі і тости. Продуктивності тостера ECG ST 10630 SS - дві скибочки хліба в один слот - цілком достатньо для задоволення потреби Вашого сніданку. Корпус тостера ECG ST 10630 SS зроблений з нержавіючої сталі.
Сучасний і стильний дизайн моделі дозволяють добре вписуватися в інтер'єр кухні. Завдяки компактності, тостер не займає багато кухонного простору і підходить навіть для малогабаритної кухні. Ви завжди можете тримати його під рукою або зберігати в кухонній шафі, і діставати безпосередньо перед роботою.
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Відсік для шнура | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Висота | 408 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь/чорний |