Електрична піч Liberton LEO-650 Red виконана в червоному кольорі, добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром.
Виставити час, режим і температуру приготування страви (до 250 °C) ви зможете за допомогою поворотних перемикачів. На рівну поверхню столу прилад надійно встановлюється завдяки нековзним ніжкам. Дверцята електропечі відкривається легко та плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Завдяки режиму конвекції гаряче повітря всередині камери розподіляється рівномірно, не дозволяючи їжі підгоріти.
Країна виробник: Китай (контроль виробництва і якості здійснюється німецькою стороною!)
Виробник: Liberton (країна реєстрації бренду - Німеччина)
|
Варіанти доставки і оплати з цього бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Післяплата (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (з передоплатою), крупногабарит (холодильники і т. д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень по вазі і розміру немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 65 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.55 кг |
| Висота | 393 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Ширина | 583 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний час установки таймера | 60 |